23 august 2013

Enne reisi

Homme läheme ühe mõnusa seltskonnaga Itaaliasse, mistõttu eilne õhtu möödus mul mööda korterit ringi joostes ja asju kotti loopides. Tulemina ei taha kott eriti kinni minna ning selle vedamisega tööle oli ka tükk tegu. Mis teha, igaks juhuks võtsin kaasa riided igaks sündmuseks, sest iial ei tea, kuhu sattuda võib. Kogu pakkimise (kui seda selleks nimetada saab) kestel toimetasin ka veidi tõlketöid, nii et kui lõpuks kõik asjad enam-vähem tehtud sain, oli kell kõvasti üle südaöö. Oh joy! Millegipärast tulevad kõik asjad korraga – reisid, pikad tööd ja parimad sõbrannad Itaaliast tagasi. Jah, eile tuli ju Kaidi, mistõttu osa õhtust möödus ka muljetades ja veinitades. See tegevus jätkub, kui tagasi olen, siis aga juba palju pikemalt ja Tallinna ööelu keskel. 

Aga kui südaööl korraks koolimeile vaatasin, avastasin, et mu tore õppejõud polegi mulle sõimukat kirjutanud, et ma ta meilidele ei vasta, vaid saatnud hoopis teate, et kasutab mu tekste ühes kogumikus. Nii et sügisel saab minust avaldatud autor. Ma teadsin lapsest saati, et minust saab kirjanik, aga et esimesed trükised on saksakeelsed, poleks ma küll eales arvanud. 

Arrivederci! Ja kui ma viitsiks, siis ma kirjutaks Robbie kontserdist ka, aga ilmselt teavad kõik niigi, et see oli super. Hääl on mul siiani suurest laulmisest veidi kähe.

Kommentaare ei ole: