09 mai 2014

Kaalu langetamine täies hoos

Mul oli kurikaval plaan kirjutada täna ühest teemast, mis mind kaua ... kas nüüd painanud, aga mõtteis keerelnud on. Olin juba peaagu pihta hakkamas, kui mulle helistati TAAS mingist telefonimüügifirmast ja pakuti – üllatus, üllatus – kaalulangetamistablette.
Ma üritasin viisakalt mainida, et kaalu langetamisest on mul sügavalt savi ja kui mind üldse miski huvitaks, siis midagi, mis annaks energiat. Mu jutt läks ilmselt kuhugi musta auku, sest ikkagi jätkus jutt kaalu langetamisest. Huvitav, kas neil on seal kusagil mingi kataloog inimestest, kellele neid preparaate müüa? Ilmselt on seal siis minu pilt ja peale kirjutatud käsk "müüge talle ERITI palju kaalulangetamisstaffi, vaadake, milline vaal ta on". 

Nagu tegelikult?

Ja kui ma julgesin mainida, et ma ei tarbi selliseid asju, siis sain hukkamõistu osaliseks, sest need on ju nii tervislikud. Jah, kindlasti on mingid tabletid tervislikud. Oleks mul olnud viitsimist, siis ma oleksin talle pidanud ka loengu sellest, kuidas mul tervislikest asjadest samuti jumala savi on.

Aga tervislikkusest rääkides, siis tahaksin väga osta kelleltki liitrite viisi kasemahla. Poodides müüakse mingit ersatskraami, mis on segatud suhkruga.

Kommentaare ei ole: