11 juuni 2014

Ilublogi?!

Liiga tihti jõuavad inimesed minu blogisse otsinguga "ilublogi". Mul on sellest väga kahju, sest ma ei pretendeeri mingisugusele ilublogi tiitlile ja need vähesed postitused, kus ma olen seda teemat puudutanud, on üsnagi algelised, nii et mingeid asjalikke nõuandeid otsida oleks tõeline ajaraisk. Aga et mitte taas pettumust valmistada, siis mõni nipp ka.

Minu arvates on on inimene kõige ilusam siis, kui ta midagi huviga kuulab või loeb või millestki suure vaimustusega räägib. Siis lööb inimene tõeliselt särama ja selle säraga ei suuda võistelda ka kõige kallimad ja paremad teomunadest näokreemid. Mõtlev inimene on ka ilus. Ja rõõmus inimene. Välimusest rääkides, siis minu arvates on kõige kaunimad need, kes ei ole oma looduse poolt antud välimust tundmatuseni muutnud, olgu need siis mehed või naised.

Pilte mul lihtsalt ei ole panna, sest kui ma paneks endast pildi, siis ma nagu tahaks öelda, et ma olen ilu etalon, aga kohe kindlasti ma seda ei ole. Ma võiks ju minna koju ja pildistada oma raamaturiiulit, aga oleks sel mõte? Vast mitte.

Tegelikult nüüd mulle meenus ka mõni toode, mida soovitada. Esiteks aaloe ning see nii sees- kui ka välispidiselt. Aaloe on tõeline imeravim ja siiani ainus asi, mis minu streikivat tervist on aidanud joone peal hoida. Terve inimene on ju ka ilus, ma enne unustasin mainida. Mul on üks superhea aaloegeel, mis aitab absoluutselt kõige vastu, ning kui vähegi võimalus, joon ma aaloejooki. Teiseks argaaniaõli, mida ma kasutan kreemide ja palsamite asemel.Saigi vist kõik.

Kommentaare ei ole: