08 juuli 2014

6 - 9 õnnelik päev

Vahepeal olen ikka palju rõõmustanud. Laskem siis tulla!

- ma sain komplimendi, et mul olevat ilusad, pikad ja sirged käed, millega oleks hea rahvatantse tantsida
- sain veel ühe komplimendi, et ma olevat "õrnake nagu päälinna tüdrik kunagi"
- Raili tüdrukuteõhtul sai palju tantsida, nii et pärast jalad tulitasid
- sealt ka need komplimendid
- käisime laulupeol nagu õiged eestlased kunagi
- sõitsin vahepeal praamiga Visbyle ja tagasi
- võtsin päeva ja kogusin veidi jumet
- ilmad on nii ilusad, et ehk saab täna randa minna
- õhtul on Saksamaa - Brasiilia
- homme ei pea vara ärkama!

Vupiduu! Raili tüdrukuteõhtu oli vahva ja ma sain (vähemalt enda jaoks) beibeks kehastumisega päris hästi hakkama. Alustasime ilusalongis, kus tegime Raili ilusaks (enne oli tal kästud tulla kohale teksades ja mekimata), seejärel istusime limusiini, sõitsime Glehni lossi juurde pildistama ja pärast Kochi aitadesse sööma ja tantsima. Ei mingit kondoomimüüki, laulmist tänaval ega huilgamist. Õnneks Raili ei tahtnudki neid, nii et kõik jäi olemata. Viimasel hetkel olevat ta küll öelnud, et no iseenesest mõne normaalse tuletõrjujast strippari vastu poleks tal midagi, aga me ei jõudnud nii kiiresti reageerida. See eest sai ta lillepärja ja õhupallid. Ja juhised abielunaisele.


Kohe järgmisel päeval läksin ma laulupeole. Palav ilm pärssis veidi mu patrioolikkust, aga sellegipoolest oli seal imevahva. Ka kõige külmemale inimesele tuleb ju heldimus sisse, kui ta nii palju rõõmsaid inimesi näeb ja armsaid lapsi laulmas kuuleb. Mina ju tean, sest mina olen üsnagi külm inimene. Aga no aitab vahelduseks minust. Mu selja taga nt nuttis üks laps südantlõhestavalt, sest ta tahtis ka laval koos teistega laulda.


Rahvariideid mul kahjuks ei olnud, aga kõige sobivamaks pidasin seda valget kleidikest. Ka ilma pärast. Kas ma mainisin, et oli palav?

Õhtul, kui olin arbuusile tuule alla teinud, läksin laevale ja Visbyle. Küll Gotland on ikka armas koht! Lilleline, puhas ja rõõmus. Hästi tore oli veel see, et kogu Visby peale suutsin tuvastada vaid kaks suveniiripoodi.


Roosidest puudu ei tulnud. Lõhnasid ka imehästi. Oleks ma ebaviisakas pervert, oleks ma mõned kaasa murdnud.


Kõik see suvi andis mulle veel põhjuseid õnnelik olla. Täna läheme ma Kaidiga suvist Tallinnat nautima ega kavatse teha mitte ühtegi pilti oma jalgadest. Tehke järele!

Kommentaare ei ole: