29 juuli 2014

Kõigepealt hea uudis kõikidele Tallinna ja Tartu vahet pendeldajatele nagu mina: Simple Expressiga saab hea juhuse korral Tallinnast Tartusse või tagasi kõigest 3 eurtsiga! Hea juhus tähendab siis seda, et peab olema esimese viie piletiostja seas. Ja mina olin. Siiani hõõrun rõõmust käsi kokku.

Kahe linna vahel elamine on mu üsna tundlikuks teinud selliste sooduspakkumiste suhtes. Õnneks jagab ka Epp minuga kõiksuguseid sooduspakkumisi, nii et kõik kel vaja teada, kuidas ja millal kõige odavamalt Tallinn-Tartu trekil sõita saab – ma jagan lahkesti infot. 

Kuigi tegelikult ma enam nii väga kahe linna vahel ei ela. Muidu oli ikka päris tore, sest Tartu on ja jääb üheks mu lemmiklinnaks ning mis sai olla parem kui nädalavahetusteks sinna pagemine. Kuigi enam ma sinna ei koliks, sest Tallinnas on mul ikkagi liiga palju elu – sõbrad, töö, tuttavad kohad, pere jne jne. Või pole ma lihtsalt piisavalt muutumisvõimeline, mine sa tea. Püsimatu, seda küll, sest ma ei suuda vist olla nädalatki nii, et midagi ei plaaniks. Enamasti need plaanid jäävad tuulte tallata, sest peale tulevad uued ja uued ja uued plaanid.

Tallinna ja Tartuga seoses meenus mulle veel, et Valdur Mikita sõnutsi olevat too maantee kõige igavam koht terves Eestis. Ja ma nõustun temaga täiesti.

Kommentaare ei ole: