09 september 2014

Otsisin siit blogist just üht juttu, mille ma 16-aastaselt olin kirjutanud ning avastasin, et Gott, kui ägedat elu ma ikka siis elasin. Peod, töö, kool jne jne. Siis ma loomulikult viitsisin kõike seda kirjeldada ka. Praegu aga pole ma enam ammu peol käinud, veel kauem pole ma pidusid kirjeldanud ja see on viinud Epu nii kaugele, et ta on hakanud Tartus levitama kuulujuttu, et ma olevat korralikuks hakanud. Tegelikult olin ma enne ka korralik, aga kuna ma praegu alkoholi juua ei saa, siis tundub kuidagi tarbetu öösel baari või klubisse minna. Ma tean, et ma kõlasin praegu nagu viimane alkohoolik, aga üks klaasike pole kunagi midagi halba teinud. Õigemini praegu teeks, kui ma selle võtaks. See selleks, mul on tunne, et ma ei oska ennast väljendada. 

Siis otsisin eile üles oma sõbra, kes on enda blogi kirjutamise pahatahtlikult pooleli jätnud, ja hurjutasin teda. Olen ikka vahel teiste inimeste blogisid lugenud, aga viimasel ajal on need nii tarbimiskesksed, inimesed kirjeldavad, mida nad söövad, peale määrivad, kannavad, ostavad ja minu arvates on see niiiiiiiiii igav. Oleksin tahtnud midagi toredat lugeda vahelduseks, aga tutkit, kõik toredad blogid on kokku kuivanud. Miks keegi ei avalda enam mingeid ägedaid valgustkartvaid saladusi? Või ei klatši? Krt, inimesed on liiga korralikuks muutunud. Ma ise vist ka, aga teate, paar nädalat veel ja ma olen 25, sealt edasi paar nädalat ja ma olen abielus ning siis paar kuud ja ma olen ema. Mis pidudest siin rääkida saab?

Kuigi jaa, reedel on rokikas rockabilly pidu ja esineb Rockin' Lady, nii et kõik, kes on sel hetkel Tartus, soovitan soojalt sinna minna. Mina lähen 100%. Ja laupäeval teeme me Olgaga ringi Tartu lokaalidele peale. Tegelikult on mul Tartus ka veidi asjalikumaid plaane: leida sõrmused ja leida kleit. Kui ma vaid teaks, kui müüakse Tartus ilusaid kleite, mis sobiksid hinnaklassilt ja poleks pidulikud, valged ega sitsisatsilised. Oot, ma ju tean! Kaltsukatest loomulikult! Kes siis tänapäeval pärispoodidest asju leiab?

Kommentaare ei ole: