31 oktoober 2014

Reede on ilmselt üks minust mööda läinud inspiratsioonipäev, sest just reedeti sajab mulle tavaliselt kaela uute ideede ja kampaaniate laviin, millest siis kujundused vorpima pean. Vorpima on vast vale sõna muidugi – ilusad ja atraktiivsed kujundused tegema, htmlid ja muu säärase. Esmaspäevaks tavaliselt siis. 

Täna tahtis üks teine firma ka, et neile uudiskirja teeksin ja kohe kihvatas mu sees – miks nende enda kujundaja seda ei tee? Kuni ma vaatasin nende kodulehte ja mõistsin. Leidub ka hullemaid kui mina. 

Arvuti aga otsustas, et tema ei mängi ja seega veetsin ma ühe mõnusa tunnikese erinevaid programme installides, maha võttes, värskendades ja muud jama tehes, mis ajanappust arvestades üldse mu meelistegevuse hulka ei kuulunud. Pärast suurt jamamist on aga arvuti kiirem kui varem ning ma hakkan aina enam ja enam mõtlema, et peaks ikkagi minema ITd õppima. Enne tahaksin tegelikult mõnele koolitusele minna ja siis kõrgkooli, aga eks seda näeb. 

Ma peaksin hoopis kodus puhkama ja lamama ja mitte midagi tegema, aga selle asemel kustutan ma siin tulekahjusid. Kindlasti jäi mul mingi asi kahe silma vahele, mille siis esmaspäeval avastan. Aga õnneks on mul hea vabandus varnast võtta.


Kommentaare ei ole: