19 oktoober 2014

Uus kodu

Kell on päris palju üle südaöö, aga ikkagi ei ole ma magama läinud. Istub hoopis oma uue korteri elutoas ja katsun mitte mõelda sellele, et homme on tööpäev ja juba kell 6 oleks vaja ärgata. Tegelikult ma isegi läksin enne magama. Siis aga meenus mulle, et ma pole seda nurjatut gaasiboilerit veel tööle saanud, nii et vedasin ennast voodist välja ja hakkasin gaasiboilerit parandama. Möllasin, mis ma möllasin, aga hakkama sain ja nüüd on meil taas sooja vett. Kuldsete kätega naine!

Uus kodu on kena. Neljandale korrusele muidugi annab vantsida ning arvatavasti paari kuu pärast ma vihkan oma otsust, nii kõrgele kolida. Seni aga olen rahul, sest ruumi on rohkem ja soojem on ka. Pärast tegusat kolimispäeva on kõik asjad (ma ei suuda seda veel uskuda) lahti pakitud ja kui homme koristatud saab, siis on päris kodune tunne kohe. Loomulikult on mõned asjad veel puudu, nagu näiteks voodi, elutoakapp, kiiktool ja suur vaip elutuppa, aga põhiline on olemas ja see on hea. 

Ma kirjeldaks veel, aga ma lihtsalt pean magama minema, muidu vihkan ennast terve homse päeva. Aga üldiselt kadestan inimesi, kes pole pidanud kunagi kolima, sest nad ei tea, kui palju neil närvirakke säästetud on.

Kommentaare ei ole: