19 november 2014

Riidekapist välja

Mõtlesin siin kunstkarusnahast jakke ja litritega kleite vaadates, et ilmselt oleks mul paari aasta pärast üsna huvitav lugeda, mida ma ise siis 25-aastasena selga toppisin. Sellest ka nüüdse tibipostituse idee. Praegusest riietusest pole erilist mõtet kõnelda, sest enamasti osutuvad valituks need riided, mis selga lähevad – poodi pole ma kahetsusväärselt ammu jõudnud. Viimane ost oli üks pikemat sorti karvase kapuutsiga jope, mis kuulub igapäevasesse arsenali. Püksid ostsin ka u kuu tagasi, et mitte talvel paljalt ringi silgata. Rohkem uut kraami ei meenu. Täna olen rõivastanud end näiteks pikka mustasädelevasse kampsikusse, mustadesse pükstesse ja tennistesse. Ei saa ka unustada eelpoolmainit jopet, salli ja mütsi – aga kuna neid ma kontoris ei kanna, siis ei lähe need ka arvesse.

Üldiselt aga saaksin ma iga päev ilma suurema vaevata oma garderoobi kirjeldada, sest mu uus kodu on õnnistanud mind taas lahtise garderoobiga. Esimeseks olen sinna seadnud oma lemmik-vintage-särgi, mis on otse loomulikult sädelevkuldne ja mustade täppidega. Teisena tuleb kuldne litterkleit. Seejärel kõik igavamad riided. Ma ei tahaks üldse kasutada oma garderoobi iseloomustamiseks kasutada sellist igavat sõna, nagu eklektiline, aga no kuidagi muudmoodi ei saa. Pika mõtlemise tulemina avastasin aga, et läbipaistvate riiete osakaal on üsna kõrge – pluuside ja toppide siis, mitte pükste. Igasugused sädelevad asjad on ka eelisseisundis. Igapäevaseks kandmiseks on kõige tavalisem valik teksad ja siis mõni poolkampsik peale. Ja Sketchersid, senikaua kuni ilm lubab. Kontsi iga päev kanda ei viitsi, sest tihti tuleb mul tuju jalgsi koju minna ja siis on kontsad tõeline nuhtlus. 

Oot, ma vaatan, kas mu seksikast stiilist pilti ka on. 


Jah, selline informatiivne pilt. Aga ma kannangi üldiselt tumedaid riideid pettekujutelmas, et tundun nii kõhnem. Nahkjakk on mu kohustuslik kraam iga ilmaga, mis on kõrgem kui 10 kraadi. 

Ühesõnaga, ei midagi huvitavat ja ekstravagantset. Moeblogijat ei saaks minust mitte kunagi, sest oma sädelevat kraami panen selga vaid üliharva ja siis ka ei pildista ennast. Üleüldse pildistan ennast nii vähe kui võimalik. Seega ongi enamus pilte reisidest, kus muudmoodi lihtsalt ei saa. Aa, siia vahele siis veel üks pilt reisist, seekord siis suvest.


Cannes'is. Loodan, et keegi ei loo endale kujutelmi, et olen peenike ja sihvakas. Mul on lihtsalt oskus tunduda piltidel kõhnem – selleks on paar vahvat nippi. Aga jah, suved mööduvad mul kleidis.

Kommentaare ei ole: