30 detsember 2014

2014

Aasta 2014  algus Pärnus
Tahtsin hakata soiguma, kui palju sel aastal juhtunud on, aga siis mõtlesin, et tegelikult ei möödu mul ükski aasta nii, et mõnd elumuutvat sündmust ei toimuks. Ilmselt olen lihtsalt üks rahutu hing, kes ei suuda paigal istuda, vaid peab kogu aeg midagi korraldama. Igatahes, faktidele näkku vaadates saab aga siiski öelda, et 2014 oli päris huvitav ja rohkete sündmustega aasta. Kindlasti nimede ja elukohtaderohkem, kui nii mõnigi, aga sellest siis järgimööda.
Aprill Sevillas

Suurematest sündmustest meenuvad pulmad, kokkukolimine, kolimine, lapseootusest teadasaamine, reis Hispaaniasse ... ja kõik need asjad, mis oleksid muidu suured ja tähtsad, kui eelpoolnimetet asju toimunud poleks. Näiteks Raili pulmad, reis Gotlandile ning mitmed vahvad üritused nii Tallinnas kui ka Tartus. Eriliselt hea meel on mul selle üle, et sain veeta rohkelt aega Pärnus, oma kodulinnas, kuhu ma polnud vahel suisa aastaid sattunud. Veel enam viibisin Tartus, aga see ongi mul juba pooleldi elukohaks saanud. Vahva mälestus tervest aastast on seljal ilutsev tätoveering, mis aga kohe kindlasti ei jää viimaseks omasuguseks. 

2. oktoober 2014
Vaiksematest ja vähem tähelepanu väärivatest sündmustest meenuvad mulle need hommikud, kui sai oma aias kohvitassiga vedeletud, erinevates Tallinna randades ujumas käidud, oma kodukanti avastatud ja palju uusi kohti avastatud. Suvi üllatas imeliste ilmadega ja sügis jätkas samas vaimus. Sügisel käisin ka (ei, mitte seenel) Lõuna-Eesti kupleid vaatamas ja mõtlesin, miks ma ikka veel Tallinnas elan. Samad mõtted valdasid mind ka jõuluajal, kui Pühajärvel maastikku vaatlesin. 

September Lennusadamas


Lisaks käisime veel Stockholmis, kus pidasime väga naljaka pikniku maha. Minu jaoks naljaka, ilmselt rootslased arvasid, et üks hullumeelne on lahti lastud, aga õnneks on Rootsi väga tolerantne riik.


Kommentaare ei ole: