09 detsember 2014

Fetiš


Kui ma noore, lolli ja Cosmopolitani poolt pestud ajuga arvasin, et kõikide meeste ideaalnaine on megakõhn, pärast seda olin veendunud, et ilma suure büstita küll meest ei leia, siis pärast mõningat elukooli olen ma aru saanud kahest asjast: a) mehed on erinevad ja b) enamik neist eelistab vaadata naisi tagantpoolt. 

Mulle on see siiani veidi arusaamatu, aga no kõigest ei peagi aru saama, eksole. Ega mehed ka saa aru, kui ma soiun neile rohelistest silmadest või kätest. Õnneks ma neid muidugi kohe katsuma hakka, nagu paljud mehed paraku naiste tagapalgetega tegema kipuvad. Vahel on päris ebamugav mõnes peokohas läbi rahvasumma minna, sest mõned isikud arvavad, et ma teen seda vaid sellepärast, et tagumikulakse saada. Õnneks sinikaid ma veel avastanud pole.

Mu seksikas tähelepanek ei põhine muide ühe mehe arvamuse põhjal, vaid enamik, kellele ma olen oma süüdimatu küsimuse "milline on naise puhul kõige ilusam kehaosa" esitanud, on kinnitanud, et rinnad võivad ju ilusad olla ja no täitsa vaala ka ei taha, aga kõige tähtsam, et oleksid ilusad tagapalged. Ma muidugi arvan, et kui ma oleks ise lauaga löödud või eriline tselluliidipomm, siis oleksid nad esitanud poliitiliselt korrektsema vastuse. Aga pilgud reedavad ikkagi. Isegi nende meeste pilgud, kelle naiste figuur meenutab pulka. Mul on kullisilm selliste asjade peale.

Kõhn figuur on niii .... eelmine sajand.

Kommentaare ei ole: