18 veebruar 2015

Uut Tallinnas

Kuna mul on nii palju ideid, millest kirjutada tahaks, eriti just arvustada, kritiseerida ja vinguda, siis vahepeal võtan aega, et rääkida vahvatest uutest avastustest Tallinnas. Nii vahva, et saab argipäeval ringi kolada. 

Pühapäeval käisime poistega orienteerumas. Pea igal aastal toimub Tallinnas autoorienteerumine, mille käigul tuleb üles leida erinevad punktid ning neis kõiksuguseid vahvaid ülesandeid lahendada. Sel aastal jagunesid meie rollid nii, et kui oli vaja leida mootoriülekande ... mingi asi, siis selle lahendasin mina ja kui oli vaja tantsida, siis tegid seda poisid. Kahjutundega vaatasin seda pealt, sest no tants ja mina - ei tea ma veel kokkusobivamat asja. Ühesõnaga, meil on tõeline killertiim (just mõtlesin, kui haige sõna see on). Lisaks käisime Energiakeskuses ja veel mitmes vahvas kohas, millest tooksin eraldi välja Adventure Roomsi.


Tegemist on üle maailma levinud mängu room escape mängukohaga Tallinnas. Mina ei teadnud enne sellest kohast mitte midagi, aga kohale jõudes olin meeldivalt üllatunud. Teatud aja jooksul peab leidma pimedast toast leidma võtme, mis enamasti on väga kavalalt peidetud, ja siis selle abil toast välja saama. Nagu pildilt näha, saime me õnnelikult välja, aga lõbu ja põnevust jätkus selleks paarikümneks minutiks küll. Toad on väga lahedalt sisustatud, nii et mul kui vanal klaustrofoobikul tekkis kohe tahtmine sinna tagasi minna. Kunagi. Kodukalt lugesin, et seal saab korraldada igasuguseid üritusi, nii et kui ma kunagi midagi korraldama hakkan, siis võib loota, et seal. 

Aga aitab reklaamist. Reklaamiksin veel vaid autoorienteerumist, sest see on küll üks äge mäng. Tallinna linna peab vaid väga hästi tundma ja soovitatavalt ka lähivaldu.

Kommentaare ei ole: