24 aprill 2015

Tätoveeringutest

Avastasin end just nüüdsama tätoveeringupilte vaatamast ning mõtlesin et ei ... üks ei saa jääda ilma teise ja teine kolmandata ehk mul on vaja uusi tätoveeringuid. Rõhk sõnal "vaja". Tegelikult tahaksin lasta oma praeguse unenäopüüdja kirsiõied ära värvida ka, aga see pole nii oluline. Igatahes, mu järgmised tätoveerimisideed on:

- kirsiõied. Neid tahaksin ma kõhule (paraku ei väljunud ma sünnitusvõitlusest armideta) ja randmele. Leidsin ka sobivad tätokad, mis oleks nii-nii ilusad;

- elevant. See peaks tulema kas õlale või teisele randmele. Paraku mul pole eriti ruumi randmel, nii et siis vast ikka õlale ja õla all pean ma silmas siis pigem abaluud. 

- kuidagi tahaks E. sünni ka jäädvustada, aga mitte imalalt, nii et igasugused kuupäevad ja nimed jäävad mängust välja. Jalajäljed ja joonistused ka. Seega pean veel mõtlema, mida ja kuhu teha. Samas, las ta veel kasvab, siis leian äkki mingi iseloomustava joone. Praegu iseloomustab teda see, et ta teeb magades hiirehääli ja no seda ma tätoveerida ei oska.


Ahjaa, üks pilt praegusest tätokast ka:


Liiga tätoveerimata, kas pole? Minu arvates lisavad ilusad tätoveeringud välimusele vunki ja isikupära. Ilusate all ei pea ma silmas tähti, lilli, liblikaid ja tribaleid.

Nüüd on vaja vaid rahapuu üles leida.

Kommentaare ei ole: