21 september 2015

10 asja, mis teevad mehe seksikaks

Et viimane naisteajakirjast leitud nimekiri, mida siin kommenteerisin, läks mööda ilma rändama, siis otsustasin, et miks mitte vahel veel selliseid loetelusid siin arutada. Ikka parem, kui pagulasi vihata või ma ei teagi, mida need teised mu ümber teevad. Igatahes - SIIN on järgmine vahva ja ülitõsine artikkel, seekord mu lemmikteemal ehk meestest. Mmm.

1. Vest ja/või pintsak. See on küll tõsi - ülikonnas mehed võtavad mu jalad nõrgaks, aga selleks peab mees selle ülikonna ka kenasti välja kandma. Longus ja ilmselge ebamugavustundega mees mu pilku ei köida, olgu tal nii kena keha kui tahes.

2. Kui nad on viisakad. Viisakus on üleüldse väga tervitatav nähe, aga olgem ausad, leidub naisi, kes seda hinnata ei oska. Näiteks kurtis üks äärmiselt kena ja härrasmehelik mees Stenile (kes on ka härrasmehelik, aga oskab seda vastavatel hetkedel varjata), et raske on naisi leida. Kuuldes paari sebimistehnikat leidis ta, et ei saa neid ju kasutada, sest "ta tahab ju džentelmeniks jääda". "No vot, aga džentelmenid n**** ei saa!" vastas Sten. Nii on.

3. Kelmikad soengud. Ma loodan, et ei peeta silmas pikki juukseid, sest pikkade juustega mehed mulle ei imponeeri. Tegelikult on mul savi, mis soeng mehel peas on, peaasi, et juuksed oleksid puhtad. Värvitud juuksed mulle ka ei meeldi, kui tegu pole just Hendrik Sal-Salleriga, tema võiks ükskõik, millist soengut kanda ja ikka oleks seksikas.

4. Hästi istuvad riided. Otse loomulikult. Ükski inimene ei näe hea välja, kui ta ennast ebamugavalt tunneb.

5. Hea parfüüm. Mmm, jaa. Epp kurtis, et ta eelmises töökohas ei pööranud meessoost kaastöötajad just liiga suurt tähelepanu oma hügieenile, mistõttu võis nendega koos liftis sõitmine olla tõeline piin. Hästi lõhnav mehe kõrval on ikka meeldivam istuda - tekib kohe soov lähemale istuda.

6. Kui nad on head isad. Kusjuures siinkohal olen ma veidi kahevahel, sest kui öelda "hea isa" sellise kohta, kes laseb oma lastel teha, mis nad tahavad, siis see pole kohe kindlasti seksikas. Ma olen sellisega kahjuks kokku puutunud ja oi, kui jube oli. Igatahes ei ütleks ma, kohates mõnd päriselt head isa, et ta just seksikas on, pigem on ta lihtsalt ... hea isa.

7. Kui ta on kontaktis oma tunnetega. Vahest oleks siinkohal paslik mainida, et ma ise olen üks kivisüda, nii et mehed, kes on minust emotsionaalsemad, ei ole kohe kindlasti mitte seksikad. See oleks ju veidi kummaline, kui me vaatame mõnd filmi ning tema löristab nutta ja mina ... istun kivinäo ja ebamugavustundega. See ei tähenda, et ma enda kõrvale samuti üht kivi sooviks - ma lihtsalt eeldan, et oma emotsionaalsemat poolt näidatakse välja sobivatel hetkedel - jalgpalli vaadates, matustel või muudel olulistel sündmustel.

8. Lipsud, prillid, aksessuaarid. Ma tunneks ennast üsna ebamugavalt, kui mehel oleks rohkem ehteid kui minul ja minul on vaid abielusõrmus ning koolisõrmus. Eelistan ilma kulinateta mehi, sest see tähendab, et nad pole liiga edevad, mis on igati positiivne.

9. Loomaarmastus. Jaa, mõistlikkuse piires. Kui ta putukaid, konni ja kassipoegi koju tassiks, siis see enam ei sobiks. Ma tahaks tegelikult, et mu mees armastaks loodust ja keskkonda üldiselt ja mõtleks ka kodulooma võtmise puhul selle tagajärgedele. Näiteks ei taha ma praegu kodulooma võtta just sellepärast, et ma armastan loomi liiga palju ning ma ei arva, et ma suudan praegu mõnele loomale sobivat kodu pakkuda.

10. Sportlikkus. No millest me räägime? Samas - kui see elimineerib mõistuse, siis ma eelistaks ikka kidurat intelligenti musklimehe asemel. Ma olen ikka mõelnud, et jalgpallureid on kaugelt hea vaadata, aga endale koju ei tahaks, sest ilmselt olid nad kooli asemel trennis ja pealegi on neil kindlasti sada vigastust. 

---

Mida veel naised tahavad? Mina lisaks eelnevasse nimekirja veel rohelised silmad, pika kasvu ja oskuse kaasahaaravalt rääkida.

2 kommentaari:

notsu ütles ...

Teemaväline, aga palju õnne sünnipäevaks sulle (väikese hilinemisega)!

Madli ütles ...

Aitäh! Õnnesoove võtan vastu igal ajal.