09 november 2015

Natuke igapäevaelu

Eile tähistasime isadepäeva nii, et käisime ühes ägedas hiinakas söömas. Ma olen suur idamaiste toitude fänn, nii et kui oli vaja valida, kuhu tähistama minna, siis ei pidanud pikalt mõtlema. Ega rohkem pidulikkust ma isadepäeva mahutanudki - jätsin ostmata ka kõik need õudsed särgid, kruusid ja rõlged vidinad, mida poodides juba ammu pakuti, et "isadele head meelt teha". Sten teatas pealegi, et mingi uuringu kohaselt oleks enamus meestest palju rõõmsam ühe kanepikotikese kui superdaddy-särgi üle. Ta aga ei saanud kumbagi ja oli siiski rõõmus. No kellele on mingeid ilgeid kruuse vaja?

Täna otsustasin hakata asjalikuks ja kuna mult telliti koduleht, siis olen viimased tunnid veidi kätt harjutanud. Mõnus on vahel mdagi asjalikku ka teha. Rääkides asjalikkusest, siis kui keegi peaks tahtma kunagi endale või oma huvialale kodulehte, siis andku aga teada ja ma teen hea meelega. Kujunduskogemust mul jagub ja ma tean ka seda, mis inimesed kodulehtedel kohe minema ajab. Värvilised fondid, vilkuvad tekstid, tume taust jne jne, neid asju on ja palju.

Sellega seoses tahaksin ma endale Illustratorit. Mul tööarvutis oli, aga kuna see maksab ikka päris ühe euro, siis pole ma loogilistel ja ihnetel põhjustel seda omaenda arvutisse installinud. Piraati ma ei taha, sest need ei uuenda ennast ja vananevad ruttu ja kõik need muud põhjused. Seega ... ma ei tea, mida ma tegema pean. Rikkaks saama ilmselt, see lahendaks nii mõnedki probleemid.

Kommentaare ei ole: