07 juuni 2016

Vahepealset juttu

Kuumad suveilmad on mu mõtted lendama viinud (peamiselt reisimise peale) ja kuna ma vahelduseks millestki arvata ei viitsi, siis räägin parem oma põnevast või vähempõnevast elust. Näiteks sellest, kuidas ma iga päev Politseipargis aega veedan. Millegipärast on see park hästi koduseks saanud ja kuna ma seal tõesti iga jumalama päev käin, tunnen juba inimesi ära. Reedel aga otsustasin oma sotsiaalsest isolatsioonist välja astuda ja sain seal kokku Britiga, kellega veetsime igati mõnusa ja lastekeskse hommiku-lõunapooliku. Mul oli hea meel avastada, et Briti näol on tegemist äärmiselt hea huumorimeelega inimesega - see on minu jaoks väga oluline - kes sai aru isegi minu isevärki huumorist. Või vähemalt teeskles viisakalt, et sai aru. Seega oli meil lõbus. Pärast läksime Lyoni kohvikusse ka, et pärast mängurohket hommikut veidi hinge tõmmata ja kooke süüa. Olid head! Kui rahakott kannataks, käiks ma iga päev seal koogitamas, kuigi ega see vist figuurile ka hästi mõjuks ... Pole kerge see koogisõltlaste elu.

Ma kõlasin muidugi eelmises lõigus justkui need USA filmide eided pärast kohtinguid: "Omg, we had such a nice time, he's totally gonna call me!" Ja teinepool samal ajal mõtleb: "God, what a freak!"

Täna aga tegin ma Epule (hea) üllatuse ja viisin talle Energiakeskusesse sünnipäevakingituse. Seal olles mõtlesin, et tegelikult peaksin Energiakeskusesse millalgi pikale külaskäigule minema, sest Ernst saab juba asjadest väheke aru ja lastel on seal mõnus. Suur ruum ringijooksmiseks ja atraktsioonid. Et aga suvi on üsna plaane täis, siis näeb, kas see külaskäik ka enne septembrit tehtud saab. Peaksin lastega tuttavaid kaasa kutsuma tegelt, aga ... ma olen jube halb inimestekutsuja, sest ma enne jõuan viis korda ümber mõelda, sest "raudselt on tal midagi muud teha".

Mis veel ... laupäeval on Telliskivis tänavatoidufestival ja kuigi ma olen juba sada plaani laupäevaks teinud, tahaks ma sinna ka jõuda. Ja mis kõige tähtsam: JALKA EM ALGAB!!! JUHUUU!!! Kõik, kes tahavad mõnd mängu pubisse vaatama minna, siis kutsuge mind ka kaasa, ma luban, et pakun väga intelligentsete kommentaaridega täidetud seltskonda.

Kommentaare ei ole: