15 veebruar 2017

Blogiauhinnad tulevad taas

Just lugesin Facebookist, et alanud on oma blogide kirjapanemine selle aasta blogiauhindade võistlusele. Kui sul on blogi või sa soovid uurida täpsemalt, millega tegu, siis kiika SIIA.

Tundub, et iga aastaga läheb korraldamine aina professionaalsemaks, nii et mina küll ootan selleaastast blogitralli. Ma küll mõtlen veel, kas ennast ka kirja panna, aga sündmuste kulgemisel hoian kindlasti silma peal. Hästi vahva, et blogindust laiemalt kajastatakse ja tutvustatakse, sest mina olen küll just tänu blogimaailmale avastanud väga ägedaid inimesi. Mõnda pole ma kunagi näinud (kui just pole tänaval mööda kõndinud ja mitte ära tundnud), aga kui tema postitusi loen, siis mõtlen, et oi, näed, ma mõtlen ju samamoodi, aga näed, kirja panna ei oska! Mõnda olen kohanud ja rõõmustanud, et mu tutvusringkonnas on juures nii suurepärane inimene. Nii palju, kui on blogijaid, nii palju on erinevaid vaatenurki ja kuvandeid ja minu arvates on see tohutult huvitav. Mida mulle on blogimine andnud? Ilmselt kirjutamisharjumust ja oskust oma mõtteid sõnastada. Arusaamist, et võiks osata oma arvamusi veidi selgemalt väljendada. Millisena ma enda blogi näha tahaks? Naljakamana. Huumor viib elus edasi.

2 kommentaari:

Marca ütles ...

Vaatasin, vähem kategooriaid tundub mõistlik, aga...mis mõttes eraldi meesteblogid? Et blogimine ongi meil kuidagi ainult naiste pärusmaa ja mehed on tõelised erandid? Mu meelest leidub iga kategooria all meesblogijaid (Hundi ulg oli eelmisel aastal vägagi arvestatav tegija ilublogide kategoorias ju). Ma ei kujuta hästi ette, et meil oleks mingi muu loominguline võistlus ja seal oleks eraldi kategooriad meestele ja naistele.

Madli ütles ...

Ma mõtlesin ise ka, et veidi kummaline – mehed blogivad ju ka erinevatel teemadel. Kuidas siis peaks hindama, kui samas kategoorias on nt beebiblogija, arvamusblogija ja investeerimisblogija? Ja kas mehed muudes kategooriates siis ei tohi võistelda? Ma ise arvan, et meesteblogide kategooria võiks vabalt olemata olla, kes soovib, suudab ennast ise sobivasse kohta kategoriseerida.