18 veebruar 2017

Eesti Laulust vol ...

Ma olen siin juba mitu-mitu postitust Eesti Laulust vorpinud, aga ega küll küllale liiga tee, eks. Tegelikult ei tahagi ma pikemalt rääkida, kui avaldada oma heameelt selle üle, et minu lemmik edasi sai. Rasmus Rändvee. Esiteks meeldib mulle see laul, sest meenutab kergelt Muse'i "Feeling Good'i", teiseks oli täiega äge, et Rasmus ennast laval nii vabalt tundis ja noh, Rasmus on lihtsalt kihvt. 

Kas teistest lauludest peaks ka rääkima? No võiks ju. Koidu ja Laura laulu puhul häiris mind sajaga, et Koidu pintsak ja püksid olid erinevat tooni musta värvi (õudne, milline kretiin ma olen, eks), laul ise oli sama mittemidagiütlev kui ennegi. Daniel Levi meeldis ka, aga refrään kõlas kuidagi kehvasti. Kahju, muidu oleks see mu kindel favoriit olnud. Liis Lemsalu ei oska laval kohe üldse loomulikult liikuda, kui tal tantsijaid pole. Piinlik oli vaadata. Laul oli endiselt mõttetu. Kerli esitust ootasin ma põnevusega, sest noh, ämeerikamaa värk ikkagi ju, aga ... kuidagi külm ja kauge oli. Pealegi võiks nabapluusi juurde kuuluda veidi rohkem trimmis kõht (ma tean, et ma olen just see õige inimene sellest rääkima). Laulu kohta ei hakka ma midagi mainima, sest seda ma ei mäleta. Viimane laul, Angeelia üllatas meeldivalt, aga mitte vokaalse poole pealt, vaid visuaaliga. Need hundid olid nii ägedad! Ainult hundid olekski võinud terve aja laval olla, võit oleks 100% tulnud, sest vähemalt mina oleks küll helistanud. Mulle meenus kohe eelmise aasta Valgevene laul, mis mulle samal põhjusel meeldis. Üldse võiks loomi rohkem laval olla, kasvõi digitaalsel kujul ...

Kas veel oli laule? Aa, see etnopopp, Antsud vist ka. Selle laulu ajal rääkisin ma oma noorele sugulasele, et Trad Attack on täiega äge bänd ja vot seda võiks hoopis kuulata. Kuulasime ja nõustusime mõlemad, et Antsud on väga vaese mehe Trad Attack. Laul iseenesest polnud ju üldse halb, aga igav ja taas mittemidagiütlev. Hmm, kas mõni laul siis ütles mulle ka midagi? Või olengi ma liiga kriitiline? Oli seal veel laule?

***

Muide, ma leidsin meile uue korteri, järgmisel nädalal on kolimine ja ... juhuu, ma olen nii rahul! Uus kodu asub kesklinnas, ühes väga huvitava ajalooga tänaval. Kohe väga huvitava ajalooga. 

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ma kirjutasin sulle telefonis kommentaari, aga see ei tulnudki läbi.

Kirjutasin, et väga äge, et meil on eilse poolfinaali osas hästi sarnane tagasiside. Ja et pöialt hoiame ka samale loole! :)

Madli ütles ...

Unustasin veel kirjutada, et Rasmuse täpiline särk oli hästi äge!