13 veebruar 2017

Ootusärevus

Oeh, ma olen nii väsinud.


Tegelikult võiks ju positiivsema noodiga alustada, sest katki pole ju midagi. Olgu, proovime uuesti. Ma olen nii väsinud ja ootusärevil, sest mul on tunne, et meie elus hakkavad toimuma suured muutused. Kahju ainult, et need ei toimu ilma minu kontrolliva käeta, vaid et ma pean oma väikesed valged käekesed ikka päris sügavale toimemehhanismi sisse torkama. Keeruline on see täiskasvanuelu, kas tead. Et mitte rohkem mõistujuttu ajada, siis praegu on teada see, et meie elukoht peaks ilmselt lähemate kuude jooksul muutuma, aga kuhu me läheme, kas uude üürikasse või .... (ma veel ei julge unistada), seda ma ei tea. Või saame siiski praegusesse korterisse jääda, seda ka ei tea. Zu kompliziert. Kes mulle jõu ja nõuga või suurte rahakuhjadega abiks tahab olla, siis palun, ma ootan teid Tallinna kesklinnas.

Lisaks peaksin ma minema silmaarsti juurde, sest ma näen tohutult uduselt. Tuttavaid ei tunne ma juba ammu tänaval ära, aga nüüd ei näe ma ka enam pubides, kas need, kellele ma naeratan, ka tegelikult pandavad on või mitte. Äkki ei ole ja kus siis selle häbi ots. Kes nüüd naljast aru ei saanud, siis tegelikult ma ju pubides nillimas ei käi, aga kuna ma olen täiesti terve naine, siis silmailu võiks ju olla. Või noh, ega ma palju taha, lihtsalt näha natukene. Hambaarsti juurde peaksin ma ka minema, aga sellele ma veel mõelda ei taha. 

Ma pikemalt praegu ei räägikski, sest sõbrapäev on tulemas, tööd on palju ja pealegi tahaks ma võtta ühe rahustava kohvitassi ja sellega töökuhja taha peituda.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mulle tundub, et praegu on kinnisvara ostmiseks üks kohutavalt halb aeg. Hinnad on nii kõrged. Vähemalt Tallinnas. Elan sulle igatahes kaasa ja kui oskan, vastan ka küsimustele, kui sul neid tekib. Mul see protsess veits vähem kui 2 aasta eest läbi tehtud.

Madli ütles ...

Vaatasin ka hindu ja noh, midagi väga rõõmustavat seal pole. Mul on sellepärast jube keeruline seis, et enne oleks vaja üks korter Tartus maha müüa, mille raha saaks kasutada sissemaksuks, AGA ma ei suuda otsustada, kas vahepeal võtta uus ja kindlam üürikas või oodata. Tartu korteri müügiga on ka vaja oodata ja mingeid pabereid ajada ... ühesõnaga, oleks midagi kindel, saaks midagi ajama hakata, oleks hea, aga veel ei saa.