15 veebruar 2017

Vahelduseks muule reklaamin ma ennast ka

Nii, vahepeal sai selgemaks, et meil on uut üürikorterit vaja. Kust seda aga saada, nii et sadat erinevat vahendustasu maksma ei pea, see on alles küsimus. Ma olen nimelt täiskohaga maakleripõlgur, nii et hea meelega üüriksin ma otse omanikult, aga noh ... kõik, kes kunagi üürikorterit otsinud on, teavad ise ka, milline lust ja lillepidu see on.

Ühesõnaga, kui siia satub keegi, kes soovib korterit välja üürida, aga pole leidnud piisavalt ilusaid ja korralikke üürnikke, siis siin on sinu võimalus! Me oleme mõlemad Steniga korralikud tööinimesed, alkoholi tarbime minimaalselt ja sedagi väljaspool kodu, ei suitseta ega pea pidusid. Mina, muide, jään viimasel ajal õhtuti kell kaheksa magama ka, nii et põhimõtteliselt alates sellest ajast ongi meie peres öörahu. Korda hoiame ka ega joonista seintele, sest esiteks oleme me üsna vähe aega kodus – töö- ja lasteaiainimeste rõõmud – ja teiseks on mul silmad kõikjal, nii et kui keegi (khm, Ernst) isegi vaatab vildikate poole, olen ma ümbritsevad pinnad juba kilega katnud. Olgu, see oli nali. Arved on mul alati õigel ajal tasutud (eelmised korteriomanikud võivad kinnitada) ja ... Aa, tänapäeva infoajastul oleks vast paslik ka mainida, et ma ei postita oma kodust kunagi pilte sotsiaalmeediasse. St kui pilt on tehtud minust ja taustal kumab tapeet, siis seda võin küll jagada, aga mingeid eraldi sisustuspostitusi ma omaalgatuslikult ei tee. 

Ja Tallinnas.


Ühendust võib võtta meili teel: madlike001@gmail.com. Kes soovib, võib sinna niisama ka ilusaid sõnu kirjutada, loen ja vastan hea meelega.

Kommentaare ei ole: