05 aprill 2017

Tartusse!

Kuigi ma enne suure suuga lubasin, et oma Tartus veedetud puhkusenädala jooksul ainult vedelen ja laisklen, siis päris nii ikkagi ei saa ka, sest meile organiseeriti külaskäik V spaasse ja mis mul saaks selle vastu olla? Õigemini saab küll, kui mu eelmist (või üle-eelmist, kes seda mäletab) postitust lugeda, kus ma ennast spaapõlguriks tituleerisin, aga ... ma loodan, et seal on ka mõni tavaline bassein, kus ma edasi-tagasi ujuda saan sel ajal, kui teised mööda saunu kolistavad. Ja kui seal mõni aurusaun on, siis sinna tahaks ka minna, aga tavalised Soome saunad mõjuvad mu südamele halvasti. Ma olen siiski vana inimene ja pean oma tervisega arvestama, oh jah. Spaakülastusega kerkis esile aga ka järgmine probleem: kust saada uued ja korralikud bikiinid või veel parem, trikoo? Mu endised bikiinikesed on suureks jäänud, nii et viimati Tervise Paradiisis hullates kippus alumine osa mu jalast lahkuma. See pole situatsioon, mida ma uuesti läbi elada tahaks, nii et on vaja leida kiire lahendus. Ise eelistaks ma trikood, sest ujulas on sellega lihtsalt palju mugavam ja mu kõht pole ka enam endises "vormis". Ilmselt pean aga Tartus seda otsima hakkama, sest Tallinnas mul aega pole.

Reedel aga esineb rokikas Vennaskond ja kuigi alguses olin ma veendunud, et ma olen 100% kontserdil kohal, siis nüüd tundub, et pigem mitte. Otsustavaks sai fakt, et Epp tuleb samuti Tartusse ja teatas, et tema kavatseb minna UGsse ja see meenutas mulle, milliseid kauneid ja meelihellitavaid tunde ma ise UGs veetnud olen ja kui palju aega sellest kõigest möödas on. Nii et kohe pärast bussilt tulekut lähen ma ise ka UGsse või vähemalt sealt läbi. Kõik kes sellal Tartus on, tulge ka ... või siis ärge tulge, aga ise teate, millest ilma jääte. 

Rohkem lõbustusi mul Tartusse planeeritud pole, sest a) ma pole jõudnud ja b) minu aeglase kulgemistempo juures rohkem ei mahuks ka. Niigi olen ma ju pidanud samal ajal Tallinnasse mõnele teisele lõbustusi organiseerima ja meile koju kütja tellima. Aga mingeid mõtteid mul veel peas ringleb ka ja loodetavasti saavad mõned realiseeritud.

3 kommentaari:

notsu ütles ...

Kui sa pühapäeval veel Tartus oled ja juhtumisi aega on, siis mul on jälle paar ilusat väikseks jäänud riideasjad siginenud. või noh, siginejad ei olnud riided ise, vaid teadmised stiilis "see mantel ei hakka mul enam kunagi eest kinni mahtuma".

notsu ütles ...

võeh. vabandust vigade pärast, nii see juhtub, kui kõigepealt kirjutad ühe lause, siis parandad mingi lauseliikme ära ja alles pärast avaldamist märkad, et teine sõna ei muutnudki selle peale automaatselt oma käänet.

täpselt nagu mind tabab aeg-ajalt üllatusena, et kui ma muudan sõnas "tõestatud" s-tähe n-täheks, siis t ei muudagi ennast ise d-ks ja pärast leian tekstist "tõentatud".

Madli ütles ...

Ma olin hommikul küll Tartus, aga sõitsin üsna vara Tallinnasse ega oleks kahjuks läbi jõudnud.