11 juuni 2017

Sündmuste kuhjumine jätkub

Juuni on meie perekonnas kõige sündmusterohkem kuu ja see nädalavahetus tõestas seda eriti. Nimelt oli laupäeval nii blogipidu kui ka emme sünnipäev ja pühapäeval ... Rammstein! 

Aga alustagem laupäevast. Pärast hommikust sünnipäevapeokest läksin ma koju, et ennast veidikenegi inimeseks muuta. Nimelt olin palunud Stenil peole kaasa tulla, meelitades teda tasuta alkoholi ja lubadusega, et ennast üles lööma ei pea. "Sina käisid seal eelmisel aastal õhtukleidis," teatas ta selle peale ja läks poodi uusi riideid ostma. Mis siis minulgi ülr jäi, suurest piinlikusest, et mina nii hoogsalt ei valmistu, läksin ja ostsin uue juukselaki. Asi seegi, eks. Kleidivalik oli lihtne, sest mul on kapis kleite rohkem kui küll.

Mul on tegelt pilt ka oma riietusest ja ma tean, et te kõik tahate seda näha:


Eestvaates pilti ei saa, sest ma avastasin, et mul on põsed aukus. Ja kui juba kleitides juttu on, siis kas keegi XXS-suuruses ei tahaks üht musta-lillelist minikleiti endale? Ma olen seda ühe korra kandnud ja siis avastanud, et ma ikkagi pole XXS.

Peost ka. Minu jaoks oli kõige suurem pluss see, et süüa sai, kohe nii et lauad olid täitsa lookas. Ma olen alati öelnud, et savi sest tasuta alksist või väljatehtud jookidest - kes mu südant võita tahab, tulgu hoopis hiinakaga! Täpselt hiinakat blogipeol pakutigi, nii et esmamulje oli vähemalt minul hea. Me jõudsime üsna vara kohale, nii et saime rahulikult ringi vaadata ja olukorraga tutvuda. Panengi kirja mõned tähelepanekud hoopis, mis siin ikka pikka juttu teha.

• Korraldus on muutunud palju professionaalsemaks. Mulle meeldis, et auhinnajagamisel oli enne välja uuritud, kes tuleb ja kes mitte, et seisakuid ei tekiks.

• Miks keegi ei tantsinud? OK, vb olen mina lihtsalt motoorse rahutusega ega suuda paigal püsida, kui rütm käib, aga siiski parem valik kui telefonis passida.

• Õhtujuht meeldis mulle nii väga, et ma siiani naeran mingite ta kommentaaride peale.

• Kes need laulud valis, mis võitjaid tervitasid? Esiteks: hea töö! Teiseks: parimat spordiblogi oleks võinud tervitada ikka Marco Tasase laul "Spordipäev".

• Sten sai Anu Saagimiga pilti teha ning on siiani õnnelik. Ma kahtlen, kas ta üldse öösel magas pärast sellist suursündmust.

• Jube paljud kandsid hääästi ühesuguseid riideid. See oli minu jaoks hästi üllatav.

• Ma jäin tegelikult üritusega väga rahule. Esiteks söögi pärast, aga ka sellepärast, et kõik kuidagi sujus. Ei olnud hetki, kus ma oleksin igavlenud. Sten kurtis vaid, et meeste peldik oli rõve ja koristamata, aga mind see ei puudutanud.


Kes nüüd adekvaatsemat infot ja pilte tahab, siis terve ajakirjandus on seda täis. OK, mitte terve, see kollasem pool. Vaadake, nautige, arvustage.


Kommentaare ei ole: