15 juuni 2017

Tulge raamatuesikale!

Ilmumas on üks raamat, mis räägib ühe mulle lähedase inimese elust pärast seda, kui tal diagnoositi vähk. Kuidas elada edasi, kui elu pole enam endine ega saa kunagi endiseks? Mida tähendab üldse elu vähiga? Kas operatsioon aitab või muudab asjad hullemaks?

See raamat vastab neile ja veel paljudele küsimustele ning kui raamatust rohkem kuulda, tulge 20. juunil kell 18.00 Telemaja kohvikusse. Kohapeal saab raamatuid osta ja nende eest sularahas tasuda.


4 kommentaari:

Marca ütles ...

Kui lahe kujundus!! Aga teema ise on oluline, mul endal peab lähedane praegu seda sama võitlust kahjuks. Päris palju on ikka tabu selle haiguse ümber, kuigi ta on üsna levinud.

Madli ütles ...

Jaa, ma olen kõrvaltvaatajana näinud, kui tõsine haigus see on ja kui tohutult see elukvaliteeti halvendab. Olen kohanud ka suhtumist, et ah, pärast operatsiooni saab kõik korda, aga kahjuks pole see üldse nii.
Mis veel kurvem, on see, et räägitakse ju kogu aeg, et varakult avastatud (rinna-, prostata-) vähk on ravitav – Bella on ilmselt ainus mees terves Eestis, kes käis igal aastal meestearsti juures kontrollis, aga vähk avastati tal alles üsna lõppstaadiumis olevana. Kuidas see võimalik on, mina ei tea.
A kujundus on tõesti äge :)

Marca ütles ...

See elukvaliteet pärast oppi - jaa! Inimene ootas pool aastat arsti vastuvõttu, et saada teada, et tal tuleks neid Kegeli harjutusi teha, mida soovitatakse sünnitanutelegi. Ma tundsin ennast üsna süüdi, sest ei tulnud selle peale, et ise seda mainida. Ehk siis infosulg on suur.

Madli ütles ...

Ma tean, et üks tuntud sportlane tegi elukvaliteedi halvenemise pärast suisa enesetapu.