30 juuli 2017

Mure

Ma olen selline vanamoodne inimene, kes krediitkaarti ei oma ja netis ei ostle. Igasugused kohad, kuhu tuleb pangakoode sisestada, muudavad mind tohutult ettevaatlikuks, sest rahaasjad veidi hirmutavad mind. Aga nagu vahel ikka, juhtus see, mida kõige enam kartsin: kusagil kopeeriti mu kaardiandmed ja kontolt varastati u 200 eurot.

Muidugi lasin ma kaardi sulgeda. Muidugi lasin ma tehingud vaidlustada, aga see ei muuda olematuks fakti, et seda raha mul praegu pole ja vähemalt järgmise paari kuu jooksul ka mitte. Ma ei tea isegi, kelle peale vihane olla, sest ma olen tõesti ettevaatlik ega ostle igasugustel veebilehtedel ... Ilmselt ikka enda peale. Vihaseks teeb. Mis mulle veel tragikoomiline (tol hetkel siiski rohkem traagiline) tundus, oli see, et pärast seda, kui ma pangas oma kurva loo koodide varastamisest ette kandsin, pakkus teller mulle krediitkaarti. Perfektne ajastus!

Ma nüüd siunan häkkereid omaette edasi, aga kui siia satub keegi, kellega on midagi sarnast juhtunud, siis võib kirjutada, millal ta oma raha tagasi sai. Ma oleks väga tänulik.

Kommentaare ei ole: