27 september 2017

Kirjutamiskramp

Ma olen vist viis uut algust oma postitusele kirjutanud ja seejärel kustutanud. Ilmselgelt pole mul mitte midagi öelda, aga kuna oma olemasolu võiks vahepeal meelde tuletada, siis millestki kirjutada võiks, nii et siit algab üks suvaline mõttevool.


- Reedel on Vennaskonna kontsert, kuhu ma kindlasti lähen, aga paraku on reede ka see päev, mil kogu Kultuurkatla ümbrus ligipääsmatu on. Kontsert toimub aga Laines, nii et praegu ma nuputangi, kuidas kõige parem sinna minna oleks.

- Ikka ja jälle imestan ma, kuidas inimesed nii suurteks vatitupsudeks on muutunud. Seekord oli mu hämmingu põhjuseks ühe mehe kiri, kes kurtis, et ei saa oma lapsega üldse poodides käia, sest, mõelda vaid, sissekäigu juurde on pandud legod. Issand jumal küll, miks sellistelt inimestelt lapsi ära ei võeta, kui nad ilmselgelt ootavad, et kõik teised nende last kasvataksid?

- Käisin oma ülisuperhüpermegaägeda võistkonnaga pühapäeval linnaorienteerumisel ja olen siiani rõõmus, sest see oli üks tohutult mõnus üritus. Meie tulemust ei anna küll proffidega võrrelda, aga vähemalt oli endal lõbus.

- Pärast orienteerumist lugesin Urmas Reinsalu prääksatust, et Tallinna linn kotib ikka nii hullult autoomanikke, sest pani pühapäeval paariks tunniks jupikese Pärnu maanteest kinni. Kuidas ikka saab autoomanikke nii peedistada? Ma nõustud siinkohal Andrus Kivirähiga, kes ütles, et järgmine aasta võiks lisaks autovabale päevale olla ka Urmas Reinsalust vaba päev.

- Vaatasin täna "Plekktrummi" ja mõtlesin, et jumal tänatud, et selline saade olemas on! Muidu olekski terve telemaastik täis sünnitamist ja poliitikute kaklemist. "Plekktrumm" on aga nagu sõõm värsket õhku ja annab lootust, et siin ilmas on veel olemas tarku inimesi.

- Telemaastiku juures püsides: kas kellelegi meeldib uus seriaal "Merivälja"? Minu arvates on see üks piinlik saast ja mul on tohutult kahju, et see nii halb on, sest Triin on tegelikult väga hea režissöör.

- Ja arvab, et sellised saated, nagu "Me saime lapse" on hea mõte? Kas tõesti leidub mu ümber nii palju inimesi, keda huvitab võõraste inimeste sünnitus ja tittede kasvatamine? Hämmastav, sest ma ei tea mind ükskõiksemaks jätvat teemat.

***

2 kommentaari:

Rokifänn ütles ...

Hm, no ma ei tea, mo arvates nt ei ole seriaal "Merivälja" saast. Kerib pinget, natuke õudne, 90-ndad, ka noored näitlejad saavad ekraanile. Eesti oma asi iga nurga pealt. Maitse asi samuti, paljud jälle vaatavad "Pilvede all" samuti ning kiidavad.

Madli ütles ...

Ma ei vaata kumbagi. No ma väga tahtsin, et "Merivälja" mulle meeldiks, aga nii igav oli, et ei saanud vaadata.