25 jaanuar 2018

Mehelik mees

Lugesin nii Ebapärlikarbi kui ka Marca postitusi mehelikkusse/naiselikkuse kohta ja sattusin kohe elevusse, sest nii äge teema! Mulle ikka meeldib vahel mõelda oma meheideaali peale või sellele, mis defineerib minu jaoks naiselikkust ning teiste nägemusi on alati nii inspireeriv ja silmiavav lugeda. Aga. Enne, kui ma enda arvamust jagan, vaadake seda videot:


Siin videos on minu abikaasa ja mu abikaasa pole onu Bella, nagu arvata võiks, vaid hoopis üks tantsupoistest. 2011. aasta Rock Rampil ma küll ise ei käinud ega tundnud ka siis oma toona tulevast abikaasat, aga kohe, kui ma videot nägin, mõtlesin, et oh, kui lahe! Ilmselt see video defineeribki selle, mida ma meestes kõige enam hindan: huumor ja enesekindlus. Ma armastan mehi, kes on piisavalt mehelikud, et nad ei pea seda igal võimalikul hetkel tõestama. Veelgi enam - kui nad suudavad ennast isegi naeruväärseks muuta. Pole midagi hullemat inimesest, kes võtab elu liiga tõsiselt.

No ja perverdid on mulle ka alati meeldinud.

Näiteks Dave Gahan on minu arvates ja üliseksikas ja mehelik mees ja seda ilmselt sellepärast (lisaks tema häälele), et nii mõneski videos on ta üsna ... naiselik? Ja siis see ebakõla tema sisemise mehelikkuse ja välise naiselikkuse vahel on nii meeletult paeluv, et ... huh. Mulle õudselt meeldib.

Mis mulle aga üldse ei meeldi, on ebakindlus, mida üritatakse peita bravuuritsemise taha. No teate küll, need "alfaisased", kes kõigile lõuga tahavad anda, kes neid kuidagi ohustavad või kes leiavad, et on liiga mehelikud, et mingeid asju teha. Üks mu tuttav kurtis mulle tõsimeeli, et maailm on hukas, sest tänavatel on liiga palju lapsevankritega mehi. Ma ei osanud selle peale midagi kosta, sest minu arusaam Götterdämmerung'ist on väheke teistsugune. No ja vinguvad ja lollid mehed on ka rõlged, aga sedasama on ka lollid ja vinguvad naised, nii et siin ma soospetsiifiliseks ei muutuks.


6 kommentaari:

Marca ütles ...

Oi milline tore nostalgialaks, ma nimelt olin seda esinemist vaatamas tookord :) Mulle ilmselt ka perverdid sobivad, palju hullemad on need "Issand jumal, mis ta nüüd teeb, appi kui mark, lõpeta ära, ära tee meile häbi!"-kiunujad.

Madli ütles ...

Kiunujad on kõige hullem inimtüüp üldse! Ja teisel kohal on need, kes huumorist aru ei saa.

Maasikas ütles ...

Minu abikaasa on selles klipis nö solist-peapervert ja ma olen selle (ning ka paljude teiste asjade) tõttu tema üle väga uhke! :)

Madli ütles ...

Enne oli video millegipärast liiga kitsas, ma parandasin vea, et kõik ikka piisavalt kogu etendust nautida saaksid.

**

Peadki olema uhke, sest ngu kirjutas Mart Juur (ma nüüd refereerin, sest mälu pole enam see): ""Koit" vabastas meie hinge, "Ma võtsin viina" vabastas meie keha. Pole Bella süü, et eestlased viimasel ajal huumorimeele kaotanud on."

Kris V ütles ...

Haha :D Ma olin seal fotograaf ja sellel hetkel oli kuradi imelik tunne alt üles pildistada :D

Madli ütles ...

Ma kujutan ette, jah :)