04 veebruar 2018

Kes riideid tahab?

Ma teen u iga poole aasta tagant riidekapis inventuuri, viskan suuuuuure kuhja riideid sealt välja, aga ikkagi on neid üle. Riideid. Täna oli taas üks inventuuripäevadest, mis täitis ühe suure kilekoti riietega, mis mulle enam ei meeldi. Oma sõbrantsid olen ma juba riietega üle kuhjanud ja nüüd on mul mure: kes tahab? 

Suur osa on kleidid, mida ma olen üsna harva kandnud, aga millegipärast kapis hoidnud ja eeldanud, et küll ma kunagi kannan. Kindlasti. Nüüd tegin südame kõvaks ja tõstsin kapist välja. Siis on seal veel paar läbipaistvat pluusi, üks kampsun, üks valge jope ja veel igasuguseid asju, mis mulle meelde ei tule. Pilte ma paraku teha ei viitsi, aga kui seda juhtub lugema mõni inimene, kes on minu mõõtudes (170 cm pikk, riidesuurusega 34-36), siis palun, tule ja vabasta mind mu riidekuhjast! Ideaalis annaksin ära kõik korraga, aga ega ma pahanda, kui kõik mu hilbud ei meeldi ja ainult mõne võtta tahad. Korralikud riided on, ausalt! Oot, ma vaatan, kas leian mõne pildi ka ...


Näiteks see kleit on seal kuhjas. Muust kraamist mul kahjuks pilte pole.

Kes soovib? Täiesti tasuta annan ära suure kotitäie kraami. Kui huvi tekkis, siis kirjuta (meilile, FBsse, telefonile sõnum, blogisse kommentaar) ja tule minu koju Tallinna kesklinnas vaatama. Või kui arvad, et mul on niigi ülihea maitse ja sa oled nõus põrsa kotis saama, siis võin kuhugi tuua ka selle kotitäie (eelistatult Tallinna kesklinna).


Kommentaare ei ole: