02 august 2018

Põletav küsimus

1. maist saati pole olnud päevagi, mil ma poleks Bellast puudust tundnud.

Täna aga tundsin ma temast puudust natuke praktilisematel põhjustel kui tavapärane sõprusvajadus: nimelt sattusin ma vaatama SEDA klippi ja mind hakkas ühtäkki huvitama agropunk ning selle olemus. Kas see oli lihtsalt maapunk või oli sel ka asukohaüleseid jooni? Mida see endast üldse kujutas? Ma tean, et Bella oleks osanud neile küsimustele vastata, sest ta oskas kõikidele mu muusikaalastele (ja muudele) küsimustele vastata. Ja mitte nii, et appi, kui loll sa oled, kuidas sa nii iseenesestmõistetavat asja ei tea, vaid ... ilusti. Põhjalikult. Nii, et ma julgesin üldse küsida. See on harukordne oskus, sest enamasti, kui inimene millestki väga palju teab, ei oska ta sellest väheteadjatele rääkida või siis eeldab, et kõik võiksid teada. 

Aga mis ma nüüd siis teen? Sten oskab enamasti mu muusikaküsimustele vastata ja isegi väga hea meelega, sest pole vist midagi muud, mis teda nii palju huvitaks kui muusika, aga isegi tema ei teadnud. Ta teadis küll UK ja USA pungistiilide erinevus, aga agropunki mitte. 


Ma olen ennegi avastanud mingeid hetki, mil ma olen mõelnud, et oh, küsiks Bellalt ... ja siis saanud aru, et kurat, ma ei saa ju küsida.

2 kommentaari:

Marca ütles ...

No täitsa lõpp, et sa selle video leidsid - minu üle on mitu korda imestatud, et kuidas ma seda Reisile Sinuga osa ei tea, no ja tõesti iial pole näinud! Aga tegemist on muidu praegugi eksisteeriva agro-punk bändi Wunda-ment liikmetega (vähemalt osaliselt). Ma ei tea, kas sa neid tead, aga kahjuks miskit muud ma sellest agropungist ei tea.

Madli ütles ...

See Reisile Sinuga osa on muidugi puhas kuld, ma naersin algusest lõpuni.