24 september 2018

Dilemma

Mul on praegu tohutu dilemma.

Ühest küljest olin ma just pikalt väga raskes närvipõletikus, nii et ma ei saanud mitu päeva ennast liigutadagi. Praeguseni annab selg vaikselt tunda. Sellest tingituna oleks igati praktiline ja mõistlik osta uus ja kvaliteetne talvejope, eriti kui arvestada mu olemasoleva jope seisukorda (loe: ei hoia isegi kõige väiksemat tuulehoogu kinni).

Teisest küljest tulevad kolmapäeval müüki Metallica piletid. 69 eurtsa pilet (glämpingut ja fännitsooni ma ei taha, ma olen liiga vana selliste meeletuste jaoks). Ja kui ma ostaks, siis ikka 2 piletit. Ja kui ma nüüd nende piletite peale mõtlen, siis tundub mulle, et talvel sooja jopega ringikäimine on üks ülehinnatud luksus. Ma saaksin selle asemel ju hoopis kontserdil häält kähedaks röökida.

Või oodata jõuludeni? Mitte, et ma pileteid kingitusena ootaks, aga siis peaks pappi rohkem kätte jääma. Aga kas pileteid on nii kaua? Ma veidi kahtlen. Oeh. Mu elu on täis raskeid ja ületamatuid karisid. 

7 kommentaari:

notsu ütles ...

See pani mind mõtlema, et mul on juba ammu üks väike kirsipunane õlgadest raglaanlõikeline, siluetilt A-lõikega villane poolmantel (st lühike, tagumiku katab ära, põlvi mitte) üle, aga ma ei tea, kas sa oled mantli-inimene. See on korralik mantel, aga mul on tema jaoks väheke liiga suur rinnapartii tekkinud (st A-lõikega asjad teevad minust paraja emalaeva), ja kõigi tuttavate jaoks on tal seni liiga lühikesed varrukad olnud. Minu kui lühijäsemelise jaoks olid need parajad, ma ei tea, kuidas sul kätepikkusega on.

Ma ise kammiks muidu sellises seisus vist kaltsukaid, Humana on just oma mantli- ja jopevarud kõik ritta pannud.

Madli ütles ...

Kas see mantel on pigem sügiseks või talveks? Iseenesest meeldivad mulle mantlid väga, kui nad on soojad, st talvel kannan ma kõike, mis on soe. Ma ei kujuta ette muidugi, kunas ma järgmine kord Tartusse satun, et proovima tulla ... A-lõikega asjade suhtes olen ma ise ka veidi ettevaatlik, sest mul on pirnikujuline keha, aga samas kui see mantel just päris telk ei ole, siis ei peaks hullu olema.

Tallinna Humanate häda on see, et jopevalik on neis hästi kehv, st need, mis välimuselt ja seisukorralt meeldiks, on jube kallid kaltsuka kohta. A mul on kodu lähedal üks salakaltsukas, nii et millalgi lähen vb seda rüüstama.

Britt ütles ...

Hahaha, äratundmisrõõm. Ainult, et minu puhul on dilemma osatäitjateks teksapüksid ja Ed Sheeran. Ju ma lähen Edi siis kleidiga kuulama.

Kahjuks mind heidutab teadmine, et sel aastal andis ta Prantsusmaal kaks kontserti meeletult suurel staadionil ja mõlemad müüdi paari minutiga välja. See kontsert saab olema poole väiksemal staadionil. Et mul on siis eee... üks minut löögile pääsemaks? :D

Madli ütles ...

Riias esineb ta ka, tule hoopis siiakanti :)

Mul on Metallicaga sama mure, sest Soome kontserdid müüakse tavaliselt u 10 minutiga välja, aga seal on asi ka selles, et paljud ostavad u 5 piletit korraga ning hakkavad neid siis hiljem mitmekordse hinnaga edasi müüma. Ma loodan, et eetlased on loiumad ja et kuni uue aastani pileteid läbi ei müüda, sest jõulude ajal oleks mul palju mugavam osta.

Britt ütles ...

Kusjuures, kui ma Lyoni pileteid ei saa, siis ma täitsa mõtlen Riia peale. Miinus on küll see, et Lyoni tuleks Bruno kaasa, Riiga mitte. Ma olen kahjuks nõks liialt introvertne, et üksinda kontserdile minna. Samas sõbralistist mõned inimesed on juba Riia omale "interested" vajutanud, et ehk ikka leiaks omale kompanjoni. :)

notsu ütles ...

a kui kaltsukamantel välimuselt ja seisukorralt meeldib, siis ei pea selle hinda tingimata kaltsukastandardiga võrdlema. võib vaadata hoopis näiteks selle pilguga, et "kas selle kõrvalt Metallica jaoks raha jääb?" Pakun, et tõenäolisemalt kui tavapoe mantli/jope puhul.

Kirsipunane mantel on pigem sügismantel, aga oleneb talvest muidugi. Eelmine talv oli suurem osa ajast sügis-/kevadilm.

Madli ütles ...

Mul läheb vist pool sõbralisti Riiga kontserdile (Metallicale ainult 2, kammoon), nii et ma usun, et kaaslaste leidmisega probleeme pole :)

Ma hellitan lootust, et talve üldse ei tulegi, nii et ma ei taha ostmisega kiirustada. Samas oleks mul mingit vihmakindlat asja ikka vaja, nii et lähiajal tuleb kaltsukatuur ette võtta.