13 november 2018

Ilumured

Mu elu on täis keerulisi probleeme ja kus neist ikka rääkida, kui mitte siin, eksole. Ühesõnaga, mul on oma juustega igavene häda, sest nad on viimasel ajal nii kuivaks muutunud ja kuna sellele kuivusele lisandub veel mu loomulik "lokk" ka, siis näen ma viimasel ajal täiesti kohutav välja. Sellist hetke, mil ma oma juustega 100% rahul oleksin olnud, pole ikka vääääga ammu olnud. Nüüd siis probleemi juurde: ma tahaksin oma juuksed päris palju lühemaks lõigata, aga mul pole ihujuuksurit ja ma lihtsalt ei julge sellise sooviga iga juuksuri juurde minna. Mul on nimelt sellised imelikud juuksed, mis pikana tunduvad päris sirged olevat, aga kohe, kui natuke lühemaks saavad, tõmbuvad lokki ja kuigi ma seda huvitavat nähtust igale juuksurile ekstra mainin, ei pööra nad sellele tähelepanu, lõikavad mingisuguse sirgetele juustele mõeldud soengu mulle pähe ja siis imestavad, miks ma nii jube välja näen. Ma ei taha iga päev juukseid sirgestada ka, ma olen siiski laisk inimene! Ühesõnaga, kas keegi teab kedagi, kes teaks mõnda juuksurit, kes suudab ilusaid lõikusi (mitte operatsioone siis) teha, siis andke, palun, teada. Muidu pean ma sellisena, nagu ma olen, edasi elama ja see poleks üldse tore.

Praegune seis on selline: 


4 kommentaari:

kristallkuul ütles ...

Min julgen enda ihujuuksurit soovitada küll. Töötab tema ilusalongis Jem (Uus-Tatari tänaval) ja nimeks temal Kristi. Kogemust palju aastaid ja koolitab ka ennast kogu aeg. Ainult et odav tema pole. Aga milline hea juuksur oleks?

Madli ütles ...

No elu on näidanud, et hinna järgi ei saa juuksurit valida. Kunagi käisin ühe odava juuksuri juures, et peenikesi helepruune triipe teha, aga väljusin salongist laiade mustade triipudega. Sellest ajast saati on mul tõrge, kui keegi liiga odavalt mingit teenust pakub.

Anonüümne ütles ...

Juuksurit ei tea soovitada, aga kuna mul endal sarnaselt toimiv karvkate peas siis julgen shampoonina soovitada Nature box kookosõli shampooni. Juuksed on sellega imeliseks muutunud.

Madli ütles ...

Proovin järele!