20 detsember 2018

Ei leia kuidagi jõulustressi üles

Kuna juba küllalt on räägitud sellest, mida mitte kinkida, siis ma teen otsa lahti hoopis toredate kinkidega - sellistega, mis panevad mööda raadiomaja ringi hüppama ja kukerpallitama. Olgu, mitte kõiki, aga mind kindlasti.

Kuigi me oleme perega kokku leppinud, et jõulude ajal kingitusi ei tee, siis mu ema murdus ja kinkis mulle ... jalka EMi valikmängude paketi. Neli piletit, millest kõige tähtsam on loomulikult Eesti- Saksamaa oma, aga ega teisedki päris klubimängud pole: Eesti-Holland, Eesti-P.Iirimaa, Eesti-Valgevene. Ma olen nii rõõmus! Kui miski mind siin ilmas rõõmustab, siis on see jalgpall ja kui see põhimõtteliselt koju kätte tuuakse, oleks patt mitte vaatama minna. 

Aga ega ma tegelikult rohkem kingiideid anda ei oskagi. Aa, ma just loen siin, et 2020. aasta EMi finaal toimub Londonis, nii et see oleks ka ülihea kingitus, aga ma ei tea, kas piletid müügil on juba. Või no kui kellelgi veel juhuslikult veel Metallica piletid ostmata, siis need ka. 

Ühesõnaga: jõulud on tegelikult üks rõõmude aeg, mitte stressiaeg. Tasub lihtsalt ise mitte kinke teha ja teistele paaniliselt vihjata, mida tahaks.

3 kommentaari:

Amaalie ütles ...

Ei juhtu midagi hullu, kui teistele ka mõni kink teha. Aga spordivõistluste piletite peale ma pole küll seni tulnud. Nüüd jääb selline idee õhku, et kevadel ja siis peab juba koos lennupiletiga ja nt French Open'ile, oleks sheff küll ja küll oleks sheff. See stress, ehkki laialt reklaamitud ja šugereeritud ja vist lausa kohustuslik, ei taha aga ikkagi kuidagi tulla, lausa mure.

Madli ütles ...

No täpselt, kõik räägivad mingist jõulustressist, aga mul pole - kust saada?

Kusjuures ma teen hea meelega kingitusi siis, kui ma tean, mida kinkida, aga sellised kohustulikud pean-midagi-kinkima-ei-tea-mida-viin-mingi-mõttetu-küünla-kingitused pole minu rida. Siis parem juba üldse mitte. Aga spordivõistluste piletid on ka minu meelest hea idee, sest kogu aeg toimub midagi, nii Eestis kui ka Euroopas. Näiteks on üks mu unistusi minna jalka EM/MMile ja ma juba mõtlen, et äkki täidan varsti enda unistuse kui ka teen nt oma vennale, kes on maailma suurim spordisõber, kingituse, et lähemegi koos vaatama.

Amaalie ütles ...

No just, muidugi koos, selge see, õudselt tahaks ju isegi minna :)