28 aprill 2019

Õhtused vestlused teistest meestest

"Sten, mis sa arvaksid, kui ma hakkaksin ka depileerjaks ... või no selleks, kes vahatab teisi?"

"Minu poolest hakka."

"Aga kas sind häiriks, kui ma mehi vahataks?"

"Miks peaks?"

"Näiteks nende intiimpiirkonda?"

"Kui sa neil lahti ei löö, siis palun väga!"


Vestlust ajendas tegelikult see, et eile oli meil aias naabritega huvitav teema üleval. Nimelt on mõned neist avastanud, et iluteenuste pakkujatel on tööpõld suur ja äkki hakkaks ise ka kosmeetikuks  / vahatajaks / milleks iganes, kes sellist tööd teevad, aga kõik nende karjääripüüdlused põrkuvad ühe probleemi vastu: mees ei lubaks teisi mehi vahatada. Naisi - palun väga! Mehi - ei. Ma siis pobisesin vahele, et kammoon, ma ei kujuta ette, et Sten mulle ütleks, et ma ei tohi midagi teha ja ma siis ei teeks ka, aga mind vaadati sellise näoga, et teame-teame, sa oled see imelik feminist. Aga probleem jääb: miks selline asi keelatud on? Et äkki naised armuvad KOHE, kui teise mehe intiimpiirkonda näevad ... või mis? Ma ise enda puhul muidugi tean, et armumiseks läheb veidi rohkemat vaja, aga äkki neil meestel on siis tõesti teistsugused kogemused. Või kuidas? Mind huvitaks TAAS, kas mina olen siin see imelik või on teised. 

Ma ise tahaks loota, et teised.

7 kommentaari:

MO isetegemised ütles ...

Ei ole imelik :) Ma Sinuga sama meelt.

notsu ütles ...

ma pakuks pigem, et meesklientide endiga võib juhtuda, et häbenevad selle asjaga naiskosmeetiku juurde minna.

Madli ütles ...

Ma küsisin ka seda oma meestuttavatelt ja sain vastuseks, et 100% eelistatakse naiskosmeetikuid meeskosmeetikutele.

kristallkuul ütles ...

Ma ei tea ühtegi meest, kes kosmeetiku juures käiks. Kosmeetik on selline teenusepakkuja, kellelt teenust ostes saad umbes 95% juhtudel füüsilist valu tunda. Kulmude ja ripsmete värvimine ning ilma näopuhastuseta näohooldus ei ole valusad, kõik ülejäänud teenused on valusad. Mehed kannatavad valu kehvemini ja sellepärast juba väga kosmeetiku juurde ei lähe. Rääkimata sellest, et nende endi arust on see "veits gei". Nii et tõenäosus, et mõni mees satub kosmeetiku juurde oma intiimpiirkonda vahatama, on kaduvväike. Ilmselt needki, kes satuvad, on pigem geid.

Samas kui mõni mees sooviks minna meeskosmeetiku juurde, siis ausalt öeldes ei ole ma veel ühtegi oma elus näinud. Teab keegi mõnda?

Meesgünekolooge samas leidub. Küllap on need mehedki abielus/suhtes. Nii et nende naised suudavad sellega leppida, et mees vaatab iga päev võõraste naiste intiimpiirkondi ja ka katsub neid. Midagi seksuaalset seal samas pole.

Massööri töö võib kümme korda seksuaalsem olla. Massaažis on puudutused ikkagi meeldivad ja lõdvestavad. Vaevalt mõni mees selle peale erutuks, et kohe hakatakse temalt väga valusal meetodil karvu välja kiskuma. Kuigi eks perverte ole igasuguseid ja nende kohtamiseks tuleks kosmeetiku töö puhul ka valmis olla.

Madli ütles ...

Mina ise ka ei tea ühtegi meest, kes kosmeetiku juures või eriti veel vahatamises käiks, aga ju on siis hirm selliste meeste ees nii suur, et igaks juhuks keelatakse üldse kosmeetikuks hakkamine ära, sest ÄKKI 10 aasta jooksul üks selline mees siiski astub salongiuksest sisse. Ma ei saa muidugi samuti aru, miks, sest kui ma peaksin mõtlema välja kõige ebaseksuaalsemaid tegevusi, siis vahatamine oleks kindlasti esikolmikus. Äkki on ebakindlus lihtsalt nii suur? See on pm sama, kui keelatakse naisel minna meesgünekoloogi juurde, sest ... ma ei tea isegi, miks. Mingi armukadeduse ekstreemtase vist.

Marca ütles ...

Ma kunagi ühe kosmeetiku käest küsisin selle vahatamise kohta, tema ütles, et mehed, kes tal seal vahatamises käivad on kõik 100% geid.

Madli ütles ...

Ma ise pakuks ka, et on, aga ma sain oma naabrite jutust aru, et vahet pole, mis orientatsiooniga, ikkagi ei tohi.