15 august 2019

Sünnipäev, sünnipäev ...

Septembris juhtub alati palju põnevat aga kõige põnevam, ma ütleks isegi, et aasta tähtsündmus on minu sünnipäev. Mitte, et ma seda kuidagi tähistaks või midagi – oh ei! Tavaliselt ostan ma endale midagi kingituseks ja viin tööle torti ja asi ants. Selline peoloom olengi.

Ja kingitused. Ma olen jõudnud oma elus sellesse punkti, et rõõmustan siis, kui keegi mult midagi ära võtab, mitte midagi toob. Asjad väsitavad mind, sest nad võtavad ruumi, aga mina armastan vabadust, avarust ja tühjust. Õnneks on ka mu pere juba ammu aru saanud, et mulle pole võimalik midagi kinkida, nii et nad ei kingigi. Jumal tänatud! Eile aga pidin oma mõtlemises väikese korrektuuri tegema, sest nägin vot SEDA uudist, nii et kui siin on mu austajaid, fänne või keda iganes veel – aitäh, selline juubelikink oleks ideaalne. Mis mõttes kallis? Ma ise usun, et ma olen ikka hindamatu ja väärt ka hindamatuid asju.

Väikese soovinimekirja tegin aga ka, et ise seda vaikselt täitma asuda. Põhiliselt on seal raamatud ja kontserdipiletid ja need ei võta just väga palju ruumi, nii et kõik võidavad. 

Ega ma muud tahtnudki öelda. 

Kommentaare ei ole: