09 mai 2022

Veidi pilte Maltalt

Pärast seda, kui ma hommikul e-smaspäeva meilide alla uppusin, hakkasin ma mõtlema, kas sellised ühepäevased masskampaaniad tõesti toimivad? Minus näiteks tekitas kogu kirjalaviin meeletult stressi, nii et ma ei sulgenud mitte ainult oma meilikasti, vaid ka üleüldse veebibrauseri. Neid pakkumisi oli lihtsalt nii palju, et ma ei suutnud aru saada, kas miski oli ka mõistlik. Pealegi tundus mulle kõikide pakkumiste läbikammimine nii ajamahukas, et ma leidsin, et närvid ja aeg maksavad ka midagi.

Mitte, et mul närve enam alles oleks, aga ikkagi.

Vahepeal käisin ma Maltal ning praegu võtan ma hoogu, et sellest pikemalt kirjutada. Kiire kokkuvõte: mulle väga meeldis! Rohkem kirjutan ma aga siis, kui olen veidi puhanud ja töökoorma alt välja rabelenud. Seniks aga mõned pildid:


3 kommentaari:

kristallkuul ütles ...

Väga lahe, et sulle meeldis. Ootan pikemat postitust :))

kertu ütles ...

Trepikäsipuupidilt koos sinuga on üliäge, võimas vaib:)
Mulle mponeerisid väga need soojad liivakivi värvi majad ning värvilised rõdud. Bussid olid pungil täis, aga ma mäletan, et põnev oli.
Me tegime ka ühepäevase tripi Sitsiiliasse, millest jäi samuti väga hea mälestus.

Madli ütles ...

Jaa, majad olid tõesti ilusad! Bussidega olid mul suhteliselt head kogemused, kui välja arvata see, et ühel korral jäi buss tulemata. Samas juba see fakt ise, et 1,5 euro eest saab riigi teise otsa, oli nii vaimustav, et mis see üks ärajäänud buss ikka selle kõrval on.