02 juuni 2022

Tõõrõõmud

 Ma olen täna veidi härdas meeleolus, sest eile oli meil ERRi sünnipäevapidu ja täna sain ma intrast lugeda, mida mu töökaaslased minust arvavad. Ja noh, ega ma kade ole, jagan ikka siia ka:


Alati väga abivalmis ja kiire tegutseja. Töökas, teotahteline, alati valmis aitama ja erinevate ideedega kaasa tulema. Lasteekraani ülimalt tubli toimetaja, eelmise kolleegi lahkudes lubati, et võimatu on ühel inimesel seda tööd teha - nüüd on töö tehtud ja paremini kui enne.

 

Ma ei tea, kuidas teistel, aga mul tekib küll aeg-ajalt oma igapäevast tööd tehes ja leiba teenides mõte, et kas see, mida ma teen, ka üldse oluline on ja kas seda ka hinnatakse. Kes siis ikka keset kibedat tööaega tuleb ütlema, et kuule, sa oled ikka jube tubli ja hea - enamasti öeldakse pigem seda, mis kehvasti on. Seetõttu on mul tohutult hea meel, et ERRis kolleegide tunnustamise traditsioon on. Kohe tuli tuju veel paremini tööd teha.


Ja kui ma juba töölainel olen, siis mainin ka, et tasub ikka seada oma veebisammud Lasteekraani lehele. Kõik, kes me siin töötame (mina), teeme oma tööd südamega ja lisaks on meil juunikuus ülesse läinud täiesti vaimustavad maailmahariduslikud videomuinasjutud, mis on ka täiskasvanutele väga huvitavad vaadata. Rääkimata siis kõigest muust toredast. Lisaks oleme väga avatud igasugustele koostöödele, mis lastele rõõmu pakuksid ja kasu tooksid.

Kommentaare ei ole: